Go Track ehitab, remondib ja hooldab raudteid. Tegutseme nii Eestis kui Soomes ja seda juba pea 20 aastat. Meie kogenud meeskonnas on sadakond raudteevaldkonna asjatundjat mehaanikutest insenerideni.

Meie töö raudteetaristu uuendamisel loob olulist väärtust kogu ühiskonnale. Me aitame muuta raudteeliiklust kiiremaks ja ohutumaks, arvestades ühtlasi keskkonnaga. Meie töö tulemusi näeb ja tunneb iga reisija rongis ning raudteed ületav jalakäija ja autojuht.

Kui Sa ei taha meie ägedast rongist maha jääda, siis hüppa peale ja sõidame!

 

 Go Track väärtuspakkumine

PANEME SELJAD KOKKU
Me lahendame igapäevaselt reaalseid olukordi. Iga töötaja on meie jaoks oluline, sest vaid meeskonnana suudame leida nutikaid lahendusi ja tagada teenuse kõrge kvaliteedi. Meie töös on oluline täpsus, sest ülesannete täitmiseks on kindlad ajaaknad. Meiega oled osa tegutsemisinnust ja mõtteteravusest ning kogemusest ja stabiilsusest. Me austame, usaldame ja täiendame üksteist.

SINU TÖÖL ON TÄHENDUS
Meiega saad anda oma panuse sellesse, et nii reisijad kui kaubad jõuaksid kiiresti, ohutult ja keskkonnasõbralikult sihtkohta. Igapäevaselt on meie töövõidud tunnetatavad nii rongiratastel veeredes kui raudteeülesõite ületades. Töö meie juures on liikuv. Sõltuvalt Sinu tööülesannetest saad võimaluse avastada Eestit ja Soomet mööda raudteed – Tallinnast Valgani ja Rovaniemist Helsingini.

LIIGUME ÜHESKOOS RÖÖBASTEL EDASI
Meiega saad end pidevalt raudteevaldkonnas täiendada. Panustame igati Sinu tööalasesse väljaõppesse ja uute oskuste omandamisse. Me väärtustame õpet läbi kogemuste. Teadlikult tegutsedes on Sul võimalus areneda nii kaugele, kui vaid ise soovid.

 

Praktikavõimalused
Pakume erinevaid praktikavõimalusi teedeehituse, raudteetehnika ning masinaehituse erialade tudengitele!

Võta meiega ühendust ja küsi lisa: personal@gotrack.ee

Delfi Ärileht:

Tööelu #27:
Raudtee ei kao kuhugi, pigem selle olulisus suureneb

Kuula saadet siit:

Terje Annus
Personalijuht
(+372) 51 60 498