Turvangu- ja liiklussüsteemide ehitus

Raudtee ülesõitude projekteerimine ja ehitamine

Tegeleme ülesõidu- ja ülekäigukohtade projekteerimise ning ehitamisega. Oleme projekteerinud kui ka ehitanud nii releepõhiseid kui kontrolleri poolt juhitavaid ülesõite, millel lisaks fooridele aitavad turvalisust tagada tõkkepuud. Oleme mitmetesse jaamadesse paigaldanud uusi signaalfoore, mille tuled põhinevad väga töökindlal LED-tulede tehnoloogial, mis tagab veeremijuhtidele parema nähtavuse ning suurendab seeläbi ohutust raudteel.

Rongiliikluse juhtimise automatiseerimine

Oleme mitmes raudteejaamas automatiseerinud liikluskorralduse. Tööde käigus paigaldasime käsipöörangutele ajamid ning pöörmekütted ja teostasime vajalikud installatsiooni- ning seadistustööd, mis võimaldavad pöörmeid integreerida jaama liiklusjuhtimissüsteemiga. Lisaks oleme moderniseerinud releepõhise juhtimisseadmestikuga raudteejaama liiklusjuhtimissüsteemi kontrolleripõhiseks juhtimissüsteemiks. Seejuures teostasime nii projekteerimis- kui ka ehitustööd.

Kaablikanalisatsiooni projekteerimine ja ehitus

Omame head kogemust kaablikanalisatsiooni projekteerimisel ning ehitamisel. Meie masinad ja töömehed on paigaldanud kaablikanalisatsiooni ning juhtmeid nii raudteejaamade piirkonnas kui jaamade vahel.