Teenused

Ekskavaatorite lisavarustuse ehitus

Oma töökojas konstrueerime, ehitame ja remondime ekskavaatorite lisavarustust ning vajadusel teostame ka paigaldust. Kõik tellimused valmivad erilahendusena vastavalt kliendi soovile. Meie jaoks on vaheldusrikkaks väljakutseks leida nutikaid lahendusi olukordades, kus tavapärased lahendused ei sobi ning on tarvis luua uut või modifitseerida olemasolevat seadmeparki. Kasutame enda tehtud lisavarustust ka ise raudtee-ehituses, mistõttu on nende tehniline täiustamine meie igapäevatöö.

Turvangu- ja liiklussüsteemide ehitus

Tegeleme ülesõidu- ja ülekäigukohtade automatiseerimisega. Meie sidemehaanikute käe all on paigaldatud hoiatusfoore ning tõkkepuid paljudele ülesõitudele mitmel pool Eestis. Pakume järgnevaid teenuseid: raudtee ülesõitude projekteerimine ja ehitamine, rongiliikluse juhtimise automatiseerimine, kaablikanalisatsiooni projekteerimine ja ehitus.

Raudtee ehitus, remont ja hooldus

Raudteede ehitus ja remont on Go Tracki põhilised tegevusalad. Meil on valdkonnas pikaajalised kogemused ja oskused ning tööde teostamiseks vajalikud erimasinad ja eriseadmed. Raudtee ehituse ja remondi teenuseid pakume nii Eesti kui Soome turgudel. Pakume järgnevaid teenuseid: raudtee  korrashoid, ülesõitude ja ülekäikude ehitus, rööbaste termiitkeevitus.

Raudtee, raudteerajatiste projekteerimine. Ekspertiisid. Järelevalve. Konsultatsioon

Pakume klientidele projekteerimist, ekspertiise, järelevalveteenuseid kui ka konsultatsioone. Omame kogemust raudteetaristu objektide, sidetrasside kui ülesõidu automaatikalahenduste ja raudtee liiklusjuhtimissüsteemide projekteerimisel.