Toompuiestee 37, Tallinn

Teenused

Raudtee ehitus, remont ja hooldus

Raudteede ehitus ja remont on Go Tracki põhilised tegevusalad. Meil on valdkonnas pikaajalised kogemused ja oskused ning tööde teostamiseks vajalikud erimasinad ja eriseadmed. Raudtee ehituse ja remondi teenuseid pakume nii Eesti kui Soome turgudel. Pakume järgnevaid teenuseid: raudtee  korrashoid, ülesõitude ja ülekäikude ehitus, rööbaste termiitkeevitus.

Turvangu- ja liiklussüsteemide ehitus

Tegeleme ülesõidu- ja ülekäigukohtade automatiseerimisega. Meie sidemehaanikute käe all on paigaldatud hoiatusfoore ning tõkkepuid paljudele ülesõitudele mitmel pool Eestis. Pakume järgnevaid teenuseid: raudtee ülesõitude projekteerimine ja ehitamine, rongiliikluse juhtimise automatiseerimine, kaablikanalisatsiooni projekteerimine ja ehitus.

Masinaehitus ja metallitööd

Oma töökojas konstrueerime ja remondime masinaid ning seadmeid, mis on meile ehitamisel abiks. Kuna kasutame neid ka ise igapäevaselt, siis on ka nende tehniline täiustamine meie igapäevane töö. Pakume järgnevaid teenuseid: ehitusmasinate tööorganite ehitus, raudteeveeremi remont, torupiirete valmistamine ja paigaldus, seadmete konteinerid.

Raudtee, raudteerajatiste projekteerimine. Ekspertiisid. Järelevalve. Konsultatsioon

Pakume klientidele projekteerimist, ekspertiise, järelevalveteenuseid kui ka konsultatsioone. Omame kogemust raudteetaristu objektide, sidetrasside kui ülesõidu automaatikalahenduste ja raudtee liiklusjuhtimissüsteemide projekteerimisel.