Menüü

KVALITEETSED LAHENDUSED

Pakume raudtee-ehitusvaldkonnas täislahendust, alates rööbasteede, ülesõitude ning liiklusjuhtimissüsteemide projekteerimisest ja ehitusest, lõpetades taristu korrashoiu ning järelevalvega. Meie tööl on kindel kvaliteet.

RAUDTEE EHITUS, REMONT JA HOOLDUS

Raudtee ehitus, remont ja hooldus on Go Tracki põhiliseks tegevusalaks. Tegutseme nii Eestis kui Soomes. Meil on valdkonnas pikaajalised kogemused ja oskused ning tööde teostamiseks vajalik eriveeremipark. Teostame kogu raudteetaristu ehitustöid alates projekteerimisest ja mullatöödest kuni pealisehituse valmimiseni. Oleme valmis tegema ka spetsiifilisi töid, nagu näiteks elektrikütte paigaldamine pöörangutele.

TURVANGU- JA LIIKLUSSÜSTEEMIDE EHITUS

Tegeleme ülesõidu- ja ülekäigukohtade automatiseerimisega. Meie sidemehaanikute käe all on paigaldatud kaasaegseid hoiatusfoore ning tõkkepuid paljudele ülesõitudele mitmel pool Eestis. Projekteerime ja ehitame raudtee ületuskohti ning kaablikanalisatsioone ja pakume rongiliikluse juhtimise automatiseerimise teenust.

JÄRELEVALVE JA EKSPERTIISID

Pakume klientidele nii projekteerimist, ekspertiise, järelevalveteenuseid kui ka konsultatsioone. Meil suur kogemus raudteetaristu objektide, sidetrasside ning ülesõidu automaatikalahenduste ja raudtee liiklusjuhtimissüsteemide projekteerimisel.