Menüü

KES ME OLEME?

Go Track ehitab, remondib ja hooldab raudteid. Tegutseme nii Eestis kui Soomes ja seda juba pea 20 aastat. Meie kogenud meeskonnas on üle saja raudteevaldkonna asjatundja mehaanikutest insenerideni. Meie töö raudteetaristu uuendamisel loob olulist väärtust kogu ühiskonnale. Me aitame muuta raudteeliiklust kiiremaks ja ohutumaks, arvestades ühtlasi keskkonnaga. Meie töö tulemusi näeb ja tunneb iga reisija rongis ning raudteed ületav jalakäija ja autojuht. Kui Sa ei taha meie ägedast rongist maha jääda, siis hüppa peale ja sõidame!

MIKS VALIDA GO TRACK?

 PANEME SELJAD KOKKU

 • Me lahendame igapäevaselt reaalseid olukordi.
 • Iga töötaja on meie jaoks oluline, sest vaid meeskonnana suudame leida nutikaid lahendusi ja tagada teenuse kõrge kvaliteedi.
 • Meie töös on oluline täpsus, sest ülesannete täitmiseks on kindlad ajaaknad.
 • Meiega oled osa tegutsemisinnust ja mõtteteravusest ning kogemusest ja stabiilsusest.
 • Me austame, usaldame ja täiendame üksteist.

SINU TÖÖL ON TÄHENDUS

 • Meiega saad anda oma panuse sellesse, et nii reisijad kui kaubad jõuaksid kiiresti, ohutult ja keskkonnasõbralikult sihtkohta.
 • Igapäevaselt on meie töövõidud tunnetatavad nii rongiratastel veeredes kui raudteeülesõite ületades.
 • Töö meie juures on liikuv. Sõltuvalt Sinu tööülesannetest saad võimaluse avastada Eestit ja Soomet mööda raudteed – Tallinnast Valgani ja Rovaniemist Helsingini.

LIIGUME ÜHESKOOS RÖÖBASTEL EDASI

 • Meiega saad end pidevalt raudteevaldkonnas täiendada.
 • Panustame igati Sinu tööalasesse väljaõppesse ja uute oskuste omandamisse.
 • Me väärtustame õpet läbi kogemuste.
 • Teadlikult tegutsedes on Sul võimalus areneda nii kaugele, kui vaid ise soovid.

VABAD TÖÖKOHAD

RAUDTEE-EHITUSE OBJEKTIJUHT

Kandideeri siit

EKSKAVAATORIJUHT

Kandideeri siit

RAUDTEE EHITAJA

Kandideeri siit

TÖÖTAJATE LOOD

“Go Trackis on äge töötada, sest siin ei teki rutiini, meil on töötajate tööheaolu toetav organisatsioon, positiivne õhkkond ja teeme ära vaim. Meie meeskonnas ei jäeta sind kunagi probleemide ja muredega üksi. Näen meie firmas tulevikku ja arenemisvõimalust.”

Rainar Kõiv, projektijuht

“Go Trackis on vaheldusrikas töö. Kuna tegu pole liinitööga, siis on kõik päevad erinevad. Oskuste kasvades ja paberite olemasolul saab teha väga palju erinevaid töid erinevate masinatega ning lihvida ka remondialaseid oskusi. Töökaaslased on abivalmid ja huumorit piisavalt.

Siim-Kristjan Ratas, eriveeremi juht

“Go Trackis töötades puutun kokku põnevate ja katsumusrohkete ülesannetega, mida ühes raudtee-ehituse ettevõttes on küll ja veel. Eriti ägedaks teeb töötamise siinne kollektiiv. Võtame ühiselt ette mahukaid töid, mis esmapilgul tunduvad lootusetud, kuid ühiselt pingutades saame kõik raskused tiimina ületatud. Raudtee-ehitusega seoses on vaja väga palju ringi liikuda, tänu millele olen saanud käia paljudes põnevates kohtades, kuhu muidu ei satuks.”

Martin Liidlein, projektijuht

“Minu arvates on Go Trackis äge töötada, sest töö on väga mitmekesine, pidevalt on erinevaid väljakutseid. Go Trackis toetatakse ja panustatakse töölise arengusse, erinevad eksamid ja koolitused viiakse läbi ettevõtte kulul. Majandus on viimastel aastatel olnud üsna halastamatu, aga mina pole kordagi kaotanud kindlustunnet, et palk ei laeku õigel ajal või täies mahus. Veel on suur pluss tervisekindlustus ja võimalus valida ka sporditoetus.”

Kevin Kangur, keevitusmeister

HEA TEADA

 • 65% Go Tracki töötajatest on vähemalt üks raudtee valdkonna kutsetunnistus.
 • Keskmine tööstaaž ettevõttes on üle 7 aasta.
 • 10% töötajatest on meil töötanud üle 20 aasta.
 • Ligi kolmandik meie töötajatest on 30-aastased või nooremad.

PODCAST

 • Delfi ärileht
  Tööelu #27: Raudtee ei kao kuhugi, pigem selle olulisus suureneb

TULE PRAKTIKALE!

Ootame praktikale tehniliselt taibukaid ja õpihimulisi teedeehituse, raudteetehnika ning masinaehituse erialade tudengeid. Praktika on meil tasustatud ja parimatele pakume võimalust tööle jääda. Huvi korral võta ühendust ja küsi lisa personal@gotrack.ee.

LIITU MEIEGA!

Kui Sa hetkel ei leidnud endale sobivat tööpakkumist, kuid tunned suurt huvi raudteesektoris töötamise vastu, siis anna julgesti oma soovidest teada! Võtame Sinuga ühendust kohe, kui sobiva rolli leiame.

Täiendav info tel. 51 60 498 või personal@gotrack.ee

Terje Annus, personalijuht