Raudtee ehitus, remont ja hooldus

Raudtee remont

Omame pikaajalisi kogemusi raudtee remontimisel, kasutades selleks erinevaid tehnoloogiaid, mis antud oludes kõige optimaalsemad. Meil on kogemustega töötajad ning meie igapäevases kasutuses on raudteede remondiks ja ehituseks vajalik masinapark- vagunid, kraanad, rihtimis-toppimismasinad, ballastöör, veoveerem.

Raudtee ehituse ja remondi teenuseid pakume nii Eesti kui Soome turgudel.

Raudtee  korrashoid

Raudteede korrashoid kuulub meie igapäevase tegevuse hulka. Meie hooldusmeeskonnad on saanud vastava väljaõppe ning varustatud tööde tegemiseks vajalike käsitööriistadega. Teostame ka raudtee side- ja turvangusüsteemide hooldustöid.

Ülesõitude ja ülekäikude ehitus

Oleme ülesõite ja ülekäike ehitanud nii puitkatendiga, asfalteerituna, kummi- või betoonplaate kasutades. Oskused side- ja turvangusüsteemide projekteerimisel ja ehitamisel võimaldavad meil paigaldada ülesõitudele ka tõkkepuid ning automaatseid foorisignalisatsioone.

Rööbaste termiitkeevitus

Rööbaste kokkukeevitamine tagab rööbastele pikema eluea ning veeremile sujuvama, müravabama liikumise. Rööbaste keevitamine nõuab töötajailt häid ametialaseid oskusi ja töökogemust. Samuti on vajalik tunda rööbaste pingest vabastamise tehnoloogiat, vältimaks nende liigset paisumist soojal ja liigset kokkutõmbumist külmal ajal. Meie termiitkeevitajad on pikaajalise töökogemusega oma ala spetsialistid, kelle käe all on kokku keevitatud tuhandeid rööpaid nii Eestis, Soomes kui Lätis.