Ettevõttest

Go Track on mitmekülgne taristuehitusettevõte, kelle põhilisteks tegevusvaldkondadeks on transporditaristu ehitus ning masinaehitus ja -remont. Meie missiooniks on luua oma tööga turvalist ja kvaliteetset transporditaristut, kasutades selleks nutikaid lahendusi.

Transporditaristu tähendab meie jaoks mitte ainult raudteed, vaid infrastruktuuri, mida eelkõige kasutatakse transportimiseks. On selleks siis teed, millel sõidavad rongid või jalgrattad. Trassid, mida mööda liiguvad energia, andmed ja signaalid. Või vee- ja kanalisatsioonitrassid, kuivenduskraavid. Või parkimisplatsid, millel seisavad sõidukid.

Meil on välja arendatud oskused ja kompetentsid tööde juhtimisel ja korraldamisel, rööbasteede ning side- ja turvangusüsteemide ehitamisel, juurdepääsuteede, parklate ning kergliiklusteede rajamisel ning pinnase- ja mullatööde teostamisel. Meil töötavavad mitmekülgsete töökogemustega oma ala professionaalid, kelle teadmiste ja oskuste arendamine on meie igapäevane tegevus. Me keskendume projektide ja tööde juhtimisele.

Meil on olemas oma valdkonnas tegutsemiseks vajalik masinapark. Spetsiifilisemat ressurssi nõudvates töödes kasutame koostööpartnerite masinaid ja seadmeid. Sageli tuleb ette, et ka sarnased tööd on nüanssides erinevad ning nõuavad seetõttu teostamisel teistsuguseid töövõtteid või teistsuguseid mehhanisme. Nende väljakutsete vastuvõtmiseks ehitame vajalikud seadmed oma töökojas ise. Konstrueerime ja remondime ehitusettevõtetele vajaminevaid masinaid ja seadmeid. Kuna kasutame neid ka ise igapäevaselt, siis on nende tehniline täiustamine meie igapäevane töö.

Kvaliteedigarantii annab meie töödele Go Trackile omistatud omistatud kvaliteedijuhtimise sertifikaat ISO 9001.